2018.05.05 Kożuchów, XI Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

Złoto
  • Korczakowski Staś w kumite (walki) kadetów +35 kg,
  • Szojda Maria w kumite kadetek - 35 kg,
  • Sądej Zuzanna w kumite młodziczek +40 kg,
  • Gabrychowicz Katarzyna w kata młodziczek,
  • Majewska Marta w kata kadetek, 
Brąz
  • Gabrychowicz Katarzyna w kumite młodziczek - 40 kg,
  • Szojda Stanisław w kumite młodzików -40 kg oraz w konkurencji kata.

2018.04.28 Żory, Sari Cup,

Złoto

  • Angelika Sielczak złoto w kata seniorek.
  • Szymon Majewski złoto w kumite - 65 kg juniorów.
  • Katarzyna Gabrychowicz złoto w kata młodziczek.
  • Marta Majewska złoto w kata kadetek.
  • Bartosz Prazniewski złoto w kata kadetów młodszych.

Srebro

  • Angelika Sielczak srebro w kumite seniorek - 60 kg.
  • Szymon Majewski srebro w kata juniorów.
  • Katarzyna Gabrychowicz srebro w kumite - 45 kg młodziczek.
  • Bartosz Prazniewski srebro w kumite - 40 kg kadetów młodszych.

Brąz

  • Staś Szojda brąz w kumite - 45 kg młodzików
  • Marysia Szojda brąz w kumite - 35 kg kadetek

2018.04.14 Wilkowice, V Otwarte Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

Złoto:

  • Szymon Majewski - kumite juniorów -60 kg karate Kyokushin
  • Kasia Gabrychowicz - karate kyokushin 11-13 lat
  • Bartosz Prazniewski - sumo grappling 9-10 lat
  • Marta Majewska - sumo grappling 9-10 lat
  • Maria Szojda - grappling 11-13 lat
  • Bartosz Borkowski - grappling 11-13 lat

Brąz:

  •  Staś Szojda - grappling 11-13 lat.

2018.03.24 Lubin, Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego

Złoto:
  • Szymon Majewski w kumite juniorów -60 kg
  • Szymon Majewski w kumite WKF open juniorów
  • Paweł Olszewski- kumite WKF open seniorów
Srebro:
  • Zuzanna Sądej - kumite młodziczek +50 kg
  • Zuzanna Sądej - kumite WKF open młodziczek
Brąz:
  • Katarzyna Gabrychowicz - kumite WKF open młodziczek

 

 

2018.03.10 Nowa Sól, Makroregion Zachodni, Mistrzostwa Młodzików

Złoto:
  • Szymon Majewski w kumite juniorów -60 kg
  • Szymon Majewski w kumite (karate olimpijskie) juniorów
  • Kasia Gabrychowicz w kata młodziczek
Srebro:
  • Kasia Gabrychowicz w kumite młodziczek -40 kg
  • Szymon Majewski w kata juniorów
Brąz:
  • Angelika Sielczak w kumite full kontakt seniorek -60 kg
  • Angelika Sielczak w kumite (karate olimpijskie) seniorek
  • Paweł Olszewski w kata seniorów

2017.12.09 Szczecin, Kyokushin Challenge

Złoto

  • Bartek Prażniewski - kumite chłopców 8 lat +30kg
  • Marta Majewska - kumite dziewcząt 9 lat -30kg
  • Zuzanna Sądej - kumite młodziczek 12-13 lat +40kg

Srebro

  • Katarzyna Gabrychowicz - kumite dziewcząt  11 lat -40kg
  • Stanisław Szojda  - kata chłopców 11 lat  -40kg

Brąz

  • Szojda Marysia  - kumite dziewcząt  10 lat -35kg

2017.11.18 Nowy Tomyśl, Otwarty Turniej Karate Kyokusin

Złoto

  • Marta Majewska - kata dziewcząt do lat 9
  • Katarzyna Gabrychowicz - kumite dziewcząt do lat 10-11
  • Zuzanna Sądej - kumite młodziczek 12-13 lat

Srebro

  • Bartek Prażniewski - kata chłopców do lat 9 

Brąz

  • Zuza Sądej - kata dziewcząt 12-13 lat
  • Bartek Prażniewski - kumite chłopców do lat 9 - 30kg
  • Stanisłaaw Szojda  - kata chłopców 10-11 lat

2017.11.04 Zduńska Wola, Gala K1

Złoto

  • Prażniewski Bartosz, - sumo-grapling
  • Mikołajczyk Klaudia, - sumo-grapling
  • Korczakowski Stanisław, - sumo-grapling
  • Szojda Maria, - sumo-grapling
  • Majewska Marta, - sumo-grapling
  • Borkowski Bartosz - sumo-grapling
  • Mikołajczyk Wiktoria - sumo-grapling
  • Angelika Sielczak - kumite seniorek 

Srebro 

  • Szojda Stanisław - sumo-grapling
  • Gabrychowicz Katarzyna - sumo-grapling

 

Brąz

  • Gabrychowicz Katarzyna - formuła karate Kyokushin 2x1 min

2017.10.28 Bydgoszcz, Young Oyama's CUP

Złoto

  • Katarzyna Gabrychowicz - kumite dziewcząt do lat 11 +35kg

Srebro

  • Bartek Prażniewski - kumite chłopców do lat 9 - 30kg

Brąz

  • Zuza Sądej - kumite dziewcząt 12-13 lat +35kg
  • Marta Majewska - kumite dziewcząt do 9 lat -30kg

2017.09.09 Sieradz, Międzynarodowy Turniej Karate Kyoushin

Złoto

  • Szymon Majewski - kumite juniorów młodszych -55kg
  • Szymon Majewski - kumite WKF open

Srebro

  • Marta Majewska - kata dziewczynek 9-10 lat
  • Angelika Sielczak - kumite seniorek -65kg
  • Kasia Gabrychowicz, Angelika Sielczak, Szymon Majewski - kata synchroniczne

Brąz

  • Szymon Majewski - kata juniorów młodszych

2017.05.27 Resko, Międzynarodowe Mistrzostwa Pomorza

Złoto

  • Marta Majewski - kata dziewczynek 8 - 9 lat
  • Marta Majewska - kumite dziewczynek 8 - 9 lat -30kg
  • Szymon Majewski - kata juniorów młodszych
  • Szymon Majewski - kumite juniorów młodszych -55kg
  • Angelika Sielczak - kata seniorów

Srebro

  • Klaudia Mikołajczyk - kumite dziewczynek 8 -9 lat
  • Wiktoria Mikołajczyk - kumite dziewczynek 10 - 11 lat -30kg
  • Katarzyna Gabrychowicz - kumite dziewczynek 10 - 11 lat -40kg
  • Staś Korczakowski - kata chłopców 10 - 11 lat
  • Szymon Głowiński - kumite seniorów -70kg

Brąz

  • Bartosz Prażniewski - kumite chłopców 8 - 9 lat
  • Marysia Szojda - kumite dziewczynek 10 - 11 lat -30kg
  • Krystian Pupkowski - kumite chłopców 10 - 11 lat +40kg
  • Sebastian Kłaniecki - kumite juniorów młodszych +65kg

2017.05.13 Wieliczka, VII Otwarty Turniej o Puchar Solny

Złoto 

  • Marta Majewska - kata dziewcząt 8-9 lat
  • Kasia Gabrychowicz - kumite dziewcząt 10-11 lat  -40kg
  • Szymon Majewski - kumite młodzików -60kg

Srebro

  • Anastazja Kwiatkowska - kata dziewcząt 10-11 lat
  • Szymon Majewski - kata młodzików

Brąz

  • Kasia Gabrychowicz - kata dziewcząt 10-11 lat

 

2017.04.22 Lipno, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Złoto

  • Marta Majewska - kata dziewczynek do 9 lat
  • Katarzyna Gabrychowicz - kata dziewczynek 10 - 11 lat
  • Krystian Pupkowski - kumite chłopców 10 - 11 lat
  • Szymon Majewski - kata młodzików
  • Szymon Majewski - kumite młodzików 

Srebro

  • Bartosz Prażniewski - kata chłopców do 9 lat

Brąz

  • Kacper Pniewski - kumite chłopców do 7 lat
  • Adam Świerczyński - kumite chłopców do 7 at
  • Klaudia Mikołjczyk - kata dziewczynek do 9 lat
  • Katarzyna Gabrychowicz - kumite dziewczynek 10 - 11 lat
  • Sebastian Kłaniecki - kumite młodzików

2016.12.03 Nowy Tomyśl, Otwarty Turniej Karate

Złoto

  • Klaudia Mikołajczyk - kumite bez kontaktu dziewcząt do 7 lat
  • Marta Majewska - kata dziewcząt do 9 lat
  • Marta Majewska - kumite bez kontaktu dziewcząt do 9 lat
  • Szymon Majewski - kata młodzików

Srebro

  • Anastazja Kwiatkowska - kata dziewcząt do 9 lat
  • Staś Korczakowski - kata chłopców do 9 lat
  • Staś Korczakowski - kumite bez kontaktu chłopców do 9 lat
  • Staś Szojda - kumite chłopców 10-11lat -40kg
  • Artur Kręgiel - kumite kadetów -45kg

Designed by  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Copyright © 2012-2015