2019.10.19 Bydgoszcz, Ogólnopolski Turniej Young Oyama's Cup

Złoto

  • Szymon Majewski -  kumite - junior,
  • Szymon Majewski -  kata - junior,
  • Katarzyna Gabrychowicz -  kumite młodziczek
  • Marta Majewska - kumite kadetek
  • Zuzanna Sądej - kumite  juniorki młodsze
  • Bartek Prażniewski - kumite kadetów
  • Małgosia Bigosińska -  kata kadetek młodszych

Srebro 

  • Katarzyna Gabrychowicz - kata - młodziczek
  • Marta Majewska - kata kadetek,

Brąz

  • Bartek Prażniewski - kata kadetów,
  • Marysia Szojda - kumite młodziczek,
  • Klaudia Mikołajczyk - kumite kadetek.

2019.10.05 Sieradz, Międzynarodowy Puchar Karate Kyokushin

Zloto
  • Kasia Gabrychowicz -  kata młodziczek
  • Marta Majewska - kata kadetek
  • Szymon Majewski  - kumite juniorów - 70 kg
  • Staś Korczakowski - kumite młodzików -40 kg.
Srebro
  • Marysia Szojda - kumite młodziczek -40 kg.
Brąz
  • Zuza Sądej - kumite juniorek młodszych -60 kg
  • Kasia Gabrychowicz - kumite kadetek -50 kg
  • Szymon Majewski - kata juniorów
  • Małgosia Bigosinska - kata dziewcząt 8-9 lat
  • Bartek Prazniewski - kata kadetów

2019.06.15 Szczecin, Kyokushin Challenge

Złoto

  • Klaudia Mikołajczyk -  kumite dziewcząt 10 lat  -35 kg,
  • Marta Majewska w kumite dziewcząt 11 lat -40 kg,
  • Kasia Gabrychowicz w kumite kadetek -40 kg,
  • Bartosz Prażniewski w kumite chłopców 10 lat -35 kg

Srebro

  • Filip Charyton -  kumite chłopców 9 lat -30 kg. 

2019.06.01 Kożuchów, Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

złoto
  • Kasia Gabrychowicz  kumite młodziczek
  • Kasia Gabrychowiczi kata młodziczek
  • Klaudia Mikołajczyk  kumite kadetek
  • Szymon Górczyński  kumite kadetów
  • Bartosz Prażniewski kumite
  • Szymon Majewski kumite juniorów
srebro
  • Marta Majewska kata kadetek
  • Marta Majewska kumite kadetek
  • Staś Szojda w kumite młodzików
brąz
  • Bartosz Prażniewski kata kadetów
  • Szymon Majewski kata juniorów

2019.05.11 Wieliczka, Puchar Solny

Złoto

  • Marta Majewska w konkurencji kata kadetek

Srebro

  • Marta Majewska w kumite - 35 kg,
  •  Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata młodziczek

Brąz

  • Małgosia Bigosińska kata dziewcząt 8-9 lat zajęła Małgosia Bigosińska

2019.04.13 Żory, Sari Cup

Złoto

  • Katarzyna Gabrychowicz  -  kumite młodziczek -45 kg
  • Katarzyna Gabrychowicz  -  kata
  • Marta Majewska - kumite kadetek -35 kg
  • Marta Majewska - kata
  • Szymon Majewski  - kumite juniorów -65 kg

Srebro

  • Szymon Majewski  - kata
  • Bartosz Prażniewski - kumite -35 kg kadetów
  • Zuzanna Sądej - kumite + 50 kg

Brąz

  • Maria Szojda - kumite młodziczek -45 kg

2019.03.09 Resko, Makroregion Zachodni i Mistrzostwa Młodzików

Złoto

  • Kasia Gabrychowicz  - kumite młodziczek -40 kg
  • Sądej Zuzanna - kumite juniorek mł. -55 kg.
  • Szymon Majewski - kumite juniorów -65 kg
  • Szymon Majewski - złoto w kumite WKF

Srebro

  •  Kasia Gabrychowicz   kata młodziczek 
  • Szojda Staś - kata młodzików

Brąz

  • Kasia Gabrychowicz -  kumite WKF.
  • Szojda Staś - kumite młodzików -50 kg.




2018.10.27 Bydgoszcz, III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin "Oyama"s Cup"

Złoto:

  • Szymon Majewski w kumite juniorów -60 kg
  • Bartosz Prażniewski w kumite chłopców 9 lat -35 kg

Srebro: 

  • Marta Majewska w kumite dziewcząt 10-11 lat - 35 kg
  • Zuzanna Sądej w kumite młodziczek +50 kg

Brąz:

  • Staś Korczakowski w kumite chłopców 10-11 lat -45 kg
  • Marysia Szojda w kumite dziewcząt 10-11 lat -35 kg. 

2018.06.09 Resko, Międzynarodowe Mistrzostwa Pomorza

Złotoi:
Kasia Gabrychowicz - w kumite młodziczek -40 kg 
Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata młodziczek,
Mikołajczyk Klaudia - w kumite dziewcząt 8-9 lat -30 kg,
Marysia Szojda w kumite kadetek -30 kg,
Sądej Zuzanna w kumite młodziczek +50 kg,
Bartosz Prażniewski w kumite chłopców 8-9 lat +30 kg

Srebro:
Bartosz Prażniewski w konkurencji kata 8-9 lat,
Mikołajczyk Wiktoria w kumite dziewcząt 8-9 lat -40 kg,
Szymon Majewski - w kumite juniorów open 
Szymon Majewski w konkurencji kata juniorów,
Marta Majewska - w kumite kadetek -30 kg 
Marta Majewska w konkurencji kata kadetek,

Brąz:
Angelika Sielczak w konkurencji kata seniorek.

2018.05.05 Kożuchów, XI Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

Złoto
  • Korczakowski Staś w kumite (walki) kadetów +35 kg,
  • Szojda Maria w kumite kadetek - 35 kg,
  • Sądej Zuzanna w kumite młodziczek +40 kg,
  • Gabrychowicz Katarzyna w kata młodziczek,
  • Majewska Marta w kata kadetek, 
Brąz
  • Gabrychowicz Katarzyna w kumite młodziczek - 40 kg,
  • Szojda Stanisław w kumite młodzików -40 kg oraz w konkurencji kata.

2018.04.28 Żory, Sari Cup,

Złoto

  • Angelika Sielczak złoto w kata seniorek.
  • Szymon Majewski złoto w kumite - 65 kg juniorów.
  • Katarzyna Gabrychowicz złoto w kata młodziczek.
  • Marta Majewska złoto w kata kadetek.
  • Bartosz Prazniewski złoto w kata kadetów młodszych.

Srebro

  • Angelika Sielczak srebro w kumite seniorek - 60 kg.
  • Szymon Majewski srebro w kata juniorów.
  • Katarzyna Gabrychowicz srebro w kumite - 45 kg młodziczek.
  • Bartosz Prazniewski srebro w kumite - 40 kg kadetów młodszych.

Brąz

  • Staś Szojda brąz w kumite - 45 kg młodzików
  • Marysia Szojda brąz w kumite - 35 kg kadetek

2018.04.14 Wilkowice, V Otwarte Mistrzostwa Polski Thratlonu Sztuk Walki

Złoto:

  • Szymon Majewski - kumite juniorów -60 kg karate Kyokushin
  • Kasia Gabrychowicz - karate kyokushin 11-13 lat
  • Bartosz Prazniewski - sumo grappling 9-10 lat
  • Marta Majewska - sumo grappling 9-10 lat
  • Maria Szojda - grappling 11-13 lat
  • Bartosz Borkowski - grappling 11-13 lat

Brąz:

  •  Staś Szojda - grappling 11-13 lat.

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2019